Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Rangadót buktak az ifista lányok

2010.03.22

Szombaton az ifista lányok is pályára léptek Gyöngyösön! Sajnos ők nem jártak sikerrel!     { de sebaj előre kell nézni}

A lányok mérkőzése 15:00 kor kezdődött a mieink  már jó néhány percel a mérkőzés előtt kijöttek melegíteni, 8 percel a mérkőzés előtt begördült az egyik szurkolói kocsi is Bagya és Istyu vezetésével, és már a csarnok előtt felhangzott a HAJRÁ MADÁCH rigmus!

Aztán elkezdődött a mieink egy darabig tartották a lépést a Jászárokszállási lányokkal de lehetett látni hogy elég görcsösek! Így a félidőre előnnyel mehettek a hazai lányok de a második félidő elején még láthatók voltak arra jelek hogy a mieink akár még fordíthatnak is. Majd megint jött a hullámvölgy alja és elhúztak a vendéglátók! A végén még hajrázni tudtunk de már csak az eredmény szépítésen tudtunk módosítani 20:17 arányú vereséget szenvedtünk!! A lányaink jól védekeztek de a támadásban magasan tudásuk alatt teljesítettek sok kaput el nem találó labdák és rossz passzok eredmény ez a vereség! Ami azért is fájó mert így elúszni látszanak a dobogós álmaink!

Ahogy azt már mondtam nem szabad csüggedni, a szurkolók az utolsó pillanatig segítették a lányokat és tudják hogy az ifi szerez még nekik szép pillanatokat, gondoljunk csak vissza a Nógrádi derbyre!!